Často kladené dotazy (FAQ)

Věková
omezení
Formát
akcií
Dostupnost
vstupenek
Vrácení a výměna
vstupenek
Platba přes
internet
Mému dítěti je 6 let, může se zúčastnit?
Nedoporučujeme. Je málo pravděpodobné, že by ho to zajímalo.
Bratr a sestra (dva bratři, dvě sestry) jsou v různých věkových skupinách. Mohou byt společně?
Ano, je to možné. V tomto případě doporučujeme poslat oba (obě) do starší skupiny.
Mohu poslat dítě do starší / mladší věkové skupiny?
Uvedená věková omezení jsou jen doporučená. Obvyklé program pro starší a mladší skupiny je velmi podobný, pouze vysvětlení přednášejících se mírně liší. Hlavním parametrem je převažující věkové složení dětí. Pokud se vaše dítě cítí pohodlně se staršími / mladšími dětmi, tak nám to nebude vadit.
Jak se formují týmy v rámci jedné věkové skupiny?
Týmy se vytvářejí na místě. Dítě vybere odznak jedné z barev a automaticky skončí ve stejném týmu s dětmi, které si vybraly stejnou barvu.
Chceme, aby naše děti byly ve stejném týmu.
Pokud zjistíme, že pod jedním příjmením je zaregistrováno více než pět dětí, odložíme pro vás předem stejné barevné odznaky. Pokud je vás méně než pět, nebo pokud jste při registraci uvedli různá jména, ale chcete být v jednom tymu, doporučujeme vám, abyste přišli nejpozději 30 minut před představením pro stejné odznaky.
Co dělají rodiče během programu?
Máme pro rodiče samostatný program – jednoduchý kvíz a populární vědeckou přednášku. Účast samozřejmě není nutná. Můžete strávit čas přednášky podlé svého přání a vrátit se pro dítě asi 1 hodinu 45 minut po začátku.
Je možné chodit s dítětem a fotit?
Jak ukazují zkušenosti, přítomnost rodičů a zejména fotografování odvádí pozornost dětí od plnění úkolů. Pokud si opravdu přejete pořídit několik obrázků, tak jděte s dítětem do laboratoře ihned po skončení programu a vyfoťte ho, zatímco vám bude vyprávět, jaké zajímavé věci tam udělalo.
O kolik dříve přijít na program?
Nejlépe – asi 30 minut před startem. Dítě se stačí převléct do laboratorního pláště, splnit zajímavý vědecký úkol ve vstupní hale a jít do laboratoře.
Kupuje se vstupenka pro rodiče?
Ne, protože vstup rodičů je zdarma, Vstupenky se kupovat nemusí.
Vstupenku jsem ztratil/a, zničil/a, poškodil/a. Co mám dělat?
Nic se neděje, pokud vstupenka je ztracena nebo ji nemůžete ukázat na akci z nějakého jiného důvodu. Při platbě za lístek se informace o jeho majiteli dostanou do naší databáze. Na akci stačí uvést jméno a příjmení osoby, která za vstupenky zaplatila.
Vidím, že na datum, který mě vyhovuje jsou všechny vstupenky již prodané, ale přesto by chtěl akci navštívit ...
V přeplněné skupině to nebude dobré i pro vaše dítě i pro ostatní. Proto uzavíráme registraci při prodeji posledního lístku. Pokud opravdu chcete jít s přáteli, kteří si již lístek zakoupili, přesvědčte je, aby s vámi vybrali jiný termín s volnými místy.
Co když někdo nemůže přijít?
Absence na akci jsou velmi vzácné, a pokud ano, pak den nebo dva před událostí dotyčný se snaží situací řešit, třeba předá vstupenku známým. To je přípustné.


Mohu si vyměnit lístek z jednoho programu do druhého?
Pokud se nemůžete programu zúčastnit, můžete se dostavit na kterékoli z našich dalších akcí, s výhradou dostupnosti míst na ní. Chcete-li to provést, musíte najít dopis potvrzující vaši rezervaci a na svém osobním účtu kliknout na oranžové tlačítko „Zobrazit / změnit rezervaci". Na svém osobním účtu můžete změnit datum a čas rezervace nebo zrušit rezervaci.

Dalším způsobem provést změnu je poslat nám zprávu prostřednictvím Facebook stránky nebo e-mailu. Ve zprávě, prosím, uveďte své jméno a příjmení, datum, na který jste měli lístky, a datum kam je chcete převést. Služba se neprovádí telefonicky.

Dítě je nemocné, nebude moci přijít. Mohu vrátit lístek?
Ano, je to možné. Vrácení nákladů po odečtení provize ve výši 5 % se provádí, pokud je splněna podmínka zrušení rezervace nejméně 3 dny před akcí. Pokud před událostí zbývá méně než 3 dny, lze lístek vyměnit pouze za jiné datum.
Vstupenku jsem zaplatil přes internet. Jak se dá vrátit?
Chcete-li vrátit vstupenku, musíte najít mail potvrzující vaši rezervaci a vstoupit do svého osobního učtu přes oranžové tlačítko „Zobrazit / změnit rezervaci" v textu dopisu. Zde můžete svou rezervaci zrušit. Při splnění podmínek vrácení, peníze za vstupenku minus 5% provize vám budou vraceny.
Zaplatil jsem za vstupenku na akci. Jak se dá vrátit?
Při platbě za vstupenku v hotovosti na akci se refundace provádí stejným způsobem jako na kterékoli z našich akcí.
Koupili jste si lístek ve skupině, jedno dítě onemocnělo, nemůže přijít, je možné vrátit peníze za lístek?
U online platby není možné vrátit peníze za několik lístků ze skupinové aplikace, lze je pouze převést na jiné datum.
Kupoval jsem si vstupenky bez registrace, ale nyní webové stránky vyžadují heslo, které nemám.
Klikněte na tlačítko „Zapomenuté heslo". Obdržíte odkaz na svůj e-mail.
Inspiration HUB
Praha Holešovice,
Jankovcova 1037/49
(vstup do dveří „C")
Google Maps
Napište nám
info@sciencely.cz
9:00 - 19:00
+420605031081
Jak si nenechat ujít nove programy? Přihlásit se k odběru novinek!

© 2019-2020 Sciencely Prague